Reali nxjerr në merkato Hazard e Bale, nuk humb interesin për Mbappe dhe Haaland

Hazard ka shënuar vetëm dy herë që kur u transferua nga Chelsea te Reali për vlerën 130 milionë euro.

Gjithashtu, Bale nuk do të jetë në planet e madrilenëve, pasi nuk përmbush kriteret e tyre dhe për një kohë ishte në huazim te Tottenhami.

 

 

Por, Reali nuk e heq dorë nga interesimi për Mbappen dhe Haaland që këtë verë mund të bëjnë lëvizje të mëdha.


Shtuar 24.05.2021 14:19