Reali e nis aty ku e la, fiton me përmbysje (VIDEO)

Reali e ka nisur aty ku e La Ligën. Los Blancos kanë triumfuar 1-2 me përmbysje ndaj Almerias.

Vendasit shënuan të parët me Ramzanin, por në të dytëm Lucas dhe Alaba i dhanë fitoren Los Blancos.

Ndeshjen e radhës Reali e luan ndaj Celta Vigos. /albeu.com/

Shtuar 14.08.2022 23:56

Tags: