Real Madridi zhbllokon rezultatin ndaj Osassunas (VIDEO)

Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Reali ka arritur  të shënojë në pjesën e dytë pas shumë iniciativave.

Militao arrin të dërgojë topin në rrjetë në minutën e 75’, duke i dhënë avantazhin madrilenëve dhe duke i afruar me një fitore që do ti mbaj gjallë shpresat për titull. /albeu.com/


Shtuar 1.05.2021 22:35