Real Madrid mahnitet, shenjëstron mbrojtësin që po shkëlqen me Italinë

Leonardo Spinazzola, mbrojtësi i majtë i Romës, po shkëlqen  në EURO 2020 me kombëtaren e Italisë.

Kjo ka bërë që klubet të mëdha të hedhin sytë nga anësori italian dhe së fundmi AS shkruan se Real Madrid e ka vënë në shënjestër.

Shkëmbimi me Borja Mayoral duket i vështirë, ndaj Roma pret një ofertë nëse Reali e do mbrojtësin e krahut të majtë.

Shtuar 18.06.2021 12:56