Raiola gati të bëjë lëvizjen e madhe, Pogba drejtë rivalëve të Liverpool

Pogba prej kohësh është duke u lidhur me një largim nga “Old Trafford”.

Futbollisti ka kontratë me Man United deri në vitin 2022 dhe ende nuk ka vendosur ta rinovojë.

Në anën tjetër sipas ‘Le10Sport’, agjenti i mesfushorit Mino Raiola e ka ofruar klientin e tij te drejtuesit e Liverpoolit, transmeton lajmi.net.

Mbetet të shihet përgjigjia e ‘The Reds’ që do të mund të transferonin francezin për një çmim të lirë duke marrë parasysh që ai ka vetëm edhe një vit kontratë.

Interesim për 28-vjeçarin kanë shprehur edhe PSG dhe Juventusi.


Shtuar 29.07.2021 21:57