Raffaella Fico tërbon ndjekësit me foto “hot”! Kush e vendos normalitetin? (FOTO LAJM)

“Çmenduria është relative, kush e vendos normalitetin?”: Me këtë citim nga Charles Bukoëski, Raffaella Fico u jep një goditje të re të shkëlqyeshme ndjekësve të Instagram, shkruan Albeu.com.


 

Ish e dashura e Mario Balotelli ka provokuar me foto hot duke marrë mira pëlqime dhe komente në rrjetet sociale. /albeu.com/

 


Shtuar 15.03.2021 16:54