Rabiot tremb Juventusin: Nuk e di nëse do të qëndroj

Mesfushori i Juventusit dhe Francës, Rabiot ka dhënë një intervistë për “La Repubblica”, në të cilën ka folur edhe për të ardhmen e tij.

“Nuk e di ende nëse do të qëndroj te Juventus, nukl është koha për të folur për këtë.

Unë e di që paraqitjet e mia në Kupën e Botës do më ndihmojnë që të shkoj diku tjetër, por edhe të flas me klubin tim aktual për të rinovuar. Por tani fokusim im është vetëm Kupa e Botës në Katar”, është shprehur Rabiot./h.ll/abcnews.al

 

Shtuar 24.11.2022 11:23