PSG gjithmonë mendon për Zidane

PSG nuk është bindës pavarësisht ardhjes së disa goditjeve të mëdha gjatë verës. Kjo u pa në ndeshjen e Champions League, ku francezët barazuan 1-1 ndaj Club Brugge.

Pochettino është gjithmonë në pikëpyetje për stolin dhe një nga këto të çon te Zinedine Zidane, i konsideruar si kandidati i parë për të zënë vendin e argjentinasit. /albeu.com/


Shtuar 17.09.2021 22:23

Tags: , ,