Provoni të mos qani: Momentet më të mira të Ramosit në Madrid (VIDEO)

Sergio Ramos largohet zyrtarisht nga Real Madrid pas plot 16 vitesh kur erdhi nga Sevilla në vitin 2015, shkruan Albeu.com.

Ai fitoi gjithçka me Los Blancos duke duke u kthyer në një legjendë për klubin dhe tifozët.

Marca përgatitur një video 3 minuta me momentet më pikante të mbrojtësit. /albeu.com/


Shtuar 17.06.2021 10:20