Probleme për Piolin, sulmuesi rrezikon sfidën me Porton

Ante Rebic nuk ka marrë pjesë në stërvitjen e sotme për përgatitjen ndaj sfidës me Porton të martën në orën 21:00.

Sulmuesi kroat është dëmtuar në fundjavë gjatë ndeshjes me Veronën.

28-vjeçari është larguar nga fusha e lojë me një problem në kavilje dhe me shumë ngjasa do të mungojë ndaj Portos në “Champions League”. /albeu.com/


Shtuar 18.10.2021 12:39