Probleme për Atletico Madrid, dëmtohet Griezmann

Atletico Madrid humbet Antoine Griezman.

Sulmuesi francez, i zëvendësuar në pushimin e pjesëve ndaj Real Madrid, iu nënshtrua disa kontrolleve nga stafi mjeksor dhe u zbulua se ai kishte një dëmtim muskulor në kofshën e djathtë.

Nuk dihet ende se kur do të jetë në gjendje të rikuperohet por viti 2021  është mbyllur këtu për atë./h.ll/albeu.com


Shtuar 14.12.2021 12:49