Prindër për herë të dytë, Leonita pozon për herë të parë me vogëlushen

Granit Xhaka dhe bashkëshortja  etij, Leonita, janë bërë prindër për herë të dytë.

Ata janë bekuar sërish me një vajzë, e cila ka ardhur në jetë ditën e sotme. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë futbollisti, pasi ka ndarë në rrjete sociale një foto shumë emocionuese, duke mbajtur të voglën në krahë.

Ndërkohë, vetëm së fundmi Leonita ka bërë një postim në Instagram. Ajo ka publikuar foton e saj të parë me Laneyan.

“Laneya Xhaka, motra jote e madhe, mami dhe babi të duan përgjithmonë”, ka shkruar ajo krahas fotos.

 


Shtuar 24.04.2021 21:25