Presidenti i Bayern Munchen: Muller do e mbyllë këtu karrierën

Presidenti i Bayern Munchen, Hainer, në një intervistë për “BRSPORT24”, ka deklaruar se Thomas Muller do ta mbyllë karrierën e tij te Bayern Munchen.

“Ai ka qënë një lojtar i yni që në rini, dhe këtu do të mbetet deri kur të vari këpucët në gozhdë. Ai ka qënë, është dhe do të mbetet një lojtar shumë i rëndësishëm për ekipin tonë deri në momentin e fundit”, është shprehur numri një i klubit bavarez. /h.ll/albeu.com


Shtuar 11.04.2022 16:48