Presidenti i Al Sadd refuzoi kërkesën e Barçës, reagon Xavi

Trajneri i Al Sadd, Xavi foli në fund të ndeshjes kundër Al Duhail, duke u shprehur se nuk dinte se si ishte situata aktuale dhe çfarë mund të ndodhë brenda pak orësh.

“Nuk e di se çfarë do të ndodhë, ne po flasim. Jam pozitiv dhe duhet të kuptohemi, ka një ndjenjë të përbashkët, shpresoj se zgjidhja do të vijë së shpejti, ka të bëjë me grupimin, pozitivitetin për të bërë gjëra interesante. Fakti që Barça është këtu, është e mrekullueshme dhe spektakolare”.


Shtuar 3.11.2021 21:02