Pjesa e dytë nis aty ku mbaroi e para, Salah kompleton het-trikun ndaj United (VIDEO)

 

Pas pjesës së parë të mbyllur me rezultatin e thëllë, 0-4 për Liverpoolin, e dyta ka nisur njëjtë.

Salah shënon golin e 5 për “The Reds” dhe të 3 personal në këtë ndeshjen.

Man United për përjeton një nga humbjet më të thella.

Shihni KËTU golin e 5 të Liverpool./albeu.com

 

 


Shtuar 24.10.2021 18:51