Përballje interesante për javën e 10 në Premier League (FOTO LAJM)

Java e 10 e Premier League hapet me ndeshjen Leicester-Arsenal e cila nis në orën 13:30.

Në orën 16:00 luajnë Liverpool dhe Man City,  ku presin respektivisht Brighton dhe Crystal Palace.

Ndërkohë, në orën 18:00 luhet supersfida Tottenham-Man United.

Më poshtë keni të gjitha ndeshjet që luhen ditën e sotme.

 


Shtuar 30.10.2021 09:21