Pep Guardiola kërkon shërbimet e Griezmann te Man City

Pep Guardiola kërkon Antoine Griezmann te Manchester City.

Duke parë vështirësitë për të firmosur me kapitenin e Tottenham Harry Kane, për shkak edhe të vlerës së lartë të kartonit të bomberit anglez, Guardiola po studion terrenin për të firmosur me sulmuesin francez të Barcelonës i cili nuk është shumë i lumtur te blaugranat dhe pas afrimeve të Sergio Agueros dhe Memphis Depay do të ketë më pak hapësira në formacionin e Barçës.


Shtuar 10.07.2021 19:59