Paul Pogba i vetëofrohet Barcelonës

Mesfushori francez, Paul Pogba duket se nuk do të jetë pjesë e Manchester United  sezonin e ardhshëm.

Sipas “ESPN”, Pogba i është vetofruar Barcelonës.

Ajo që mund të ndaloj transferimin e Pogbas në Barcelonë është paga dhe komisioni për agjentin e tij, Mino Raiola, i cili kërkon një shumë të madhe për komision. .albeu.com/


Shtuar 15.10.2021 17:21