Pas vjehrrës, Çiljeta prezanton për herë të parë kunatën dhe zbulon marrëdhënien e shkëlqyer (FOTO LAJM)

Në ditën e 8 Marsit Çiljeta publikoi për herë të parë një InstaStory me vjehrrën, mamanë e portierit të Partizanit, Alban Hoxha.

“Kur të gatuan mama numër 2”, shkruajti këngëtarja krah fotove duke treguar marrëdhënien e shkëlqyer që gezon me vjehrrën.

Por tashmë duket se Çiljeta ka vendosur të mos fsheh më asgjë dhe ka publikuar së fundmi edhe pamje me kunatën.

“E moj kunatë”, shkruan Çiljeta duke e shoqëruar postimin me një zemër.

Marrëdhënia e Çiljetës me familjen e Albanit qenka për tu marrë shembull./albeu.com/


Shtuar 15.03.2021 09:18