Pas Man United, në lojë futet edhe Barcelona për Kessie

Manchester United dhe Barcelona po monitorojnë nga afër situatën e Franck Kessie në lidhje me rinovimin e kontratës së tij me Milanin e cila i mbaron në fund të këtij sezoni.
Mesfushori është një nga kandidatët për të zëvendësuar Pogban nëse ai do të largohej nga Man United, por për një transferim falas katalanasit gjithashtu kanë shfaqur interes. /albeu.com/


Shtuar 22.09.2021 11:55