Pas Dembele, edhe ylli i Man.City-t martohet fshehurazi

Ylli i Mancheser City-t, Riyad Mahrez dhe modelja Taylor Ward kanë kryer një ceremoni martesore fshehurazi.

Ata u veshën me të bardha për një ceremoni myslimane të njohur si “Nikah”, duke nënshkruar një kontratë që i marton ato ligjërisht sipas fesë islame.

Mësohet se 30-vjeçari dhe modelja do të kenë edhë një ceremoni të dytë për ta bërë martesën e tyre publike.

The Sun” zbuloi se dyshja u fejuan në qershor të vitit të kaluar pas 16 muajsh lidhje. r.t/albeu.com


Shtuar 7.01.2022 11:30