Pamje ekskluzive nga Anglia, tifozët e kombëtares tonë festojnë jashtë stadiumit (VIDEO)

Sot në orën 20:45 kombëtarja jonë shqiptare do të ndeshet ndaj Anglisë.

Tifozët shqiptarë janë të shumtë në stadium dhe rrugët janë të mbushura plotë me to. Më poshtë do të shihni disa pamje ekskluzive të tifozëve tanë duke festuar jashtë stadiumit./h.ll/albeu.com


Shtuar 12.11.2021 19:14