Pak hapësirë dhe zero besim, Gosens mund të largohet nga Interi

Forma e jashtëzakonshme e Dimarco me Interin bën që të ketë më pak hapësirë për Robin Gosens.

Gjermani është prapa dhe nuk e ka bindur kurrë trajnerin Inzaghi. Është e natyrshme të mendohet se anësori gjerman mund të përfundojë në merkaton e janarit, pasi shitjae tij në gusht u zbeh në minutat e fundit.

Në janar skenari i destinuar të ndryshojë për Gosens, pasi Inter është në kërkim të një profili të ngjashëm si ai i Perisiç, më tepër luftarak dhe sulmues./h.ll/albeu.com


Shtuar 10.10.2022 10:02