Ozil parashikon fituesit e Premier League, Champions dhe Kupën e Botës 2022

Faqja angleze SPORTbible u kërkoi ndjekësve të saj në Twitter të parashikojnë se kush do të fitojë Premier League, Champions League dhe Kupën e Botës në Katar këtë vit.

Mesut Ozil parashikoi:

Premier League: Manchester City, Champions League: Liverpool, Kupa e Botës 2022: Anglia. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SPORTbible (@sportbible)