Nuk ndalet City, shënon edhe dy gola të tjerë ndaj Licesterit (VIDEO)

Manchester City është “shpartalluar” Licesterin në Etihad Stadium në kuadër të javës së 19 të Premier League.

Pas golit të De Bruyne në minutën e 5, ka shënuar edhe Mahrez në të 14’ dhe Gundogan në të 21’.

Fatet e kësaj ndeshjeje tashmë duken të përcaktuara.

Shikoni KËTU dhe KËTU  golat/albeu.com


Shtuar 26.12.2021 16:26