Nuk ka rinovuar ende me Liverpoolin, Barcelona vihet pas Salah

Mohamed Salah ende nuk ka rinovuar me Liverpoolin edhe pse ofertat nga “The Reds” kanë qenë të shumta.

Ky hezitim i egjiptian ka ngjallur interesin nga skuadrat e tjera të mëdha Evropiane, ku pas Real Madridit për të po ka ngjallur interes dhe Barcelona.

Salah është duke kaluar një moment shumë të mirë ku në 6 ndeshjet e para në Premier League ka shënuar 5 gola dhe dhuruar 2 asist. /albeu.com


Shtuar 30.09.2021 15:10