Nuk ka fitues, Marok-Spanjë shkon në shtesa

Ka përfunduar pa gola sfida mes Marokut dhe Spanjës.

Tani ekipet ndo t’i drejtohen shtesave me nga 15 minuta, dhe nëse rezultati nuk ndryshon ndeshja do të shkojë drejt penalltive.

Ndërkohë, sa i përket ndeshjes kishte shumje pakë raste shënimi, ndërsa Iberikët dominuan me përqindjen e topit. /G.D albeu.com/


Shtuar 6.12.2022 17:52