Nuk ka fitues, finalja e Europa League shkon në shtesa (VIDEO)

Nuk ka fitues brenda 90 minutave të finales së Europa League mes Rangers dhe Frankfurtit.

Takimi përfundoi 1-1 dhe tashmë skuadrat do t’i drejtohen shtesave me nga 15 minuta secila.

Ndërkohë, sa i përket golave, Rangers zhbllokoi shifrat me Aribo 57′, ndërsa Frankfurt barazoi me Borre në minutën e 69′. /albeu.com/


Shtuar 18.05.2022 23:00