Një tjetër “shuplakë” në treg për Newcastle

Newcastle nënshkroi një Trippier por koha është kundër. Ata kishin vendosur synime të ndryshme në treg dhe ditët kalojnë. Klubi dëshiron një qendërmbrojtës dhe objektivi ishte Botman , por Lille e ka refuzuar ofertën e klubit anglez.

Newcastle ka ofruar 35 milionë, por klubi francez kërkon jo më pak se 50.

Një tjetër pengesë për pronarët e rinj. Nëse duan mbrojtësin holandez, do t’u duhet të gërvishtin edhe më shumë xhepat. r.t/albeu.com


Shtuar 10.01.2022 18:13