Një klub i ri kërkon shërbimet e Vlahoviç

Serbi Vlahoviç është emri më i nxehtë në merkato që qarkullon momentalisht.

Shumë klube “big” janë futur në garë për shërbimet e 21-vjeçarit dhe Fiorentina po analizon me kujdes çdo ofertë që vjen për të.

Arsenal është klubi më i ri që është future në garë për Dusan Vlahoviç.

Arteta e sheh sulmuesin serb si idealin për të zëvendësuar Lacazette, pasi ky i fundit është drejt largimit nga klubi anglez.

Arteta i pëlqen shumë lojtarët e rinjë në moshë, e sidomos një “bomber” si Vlahoviç./H.LL/albeu.com


Shtuar 28.10.2021 19:51