Një bishë e vërtetë, njihuni me të dashurën e yllit të Valencias (FOTO LAJM)

Ylli i Valencias, Gonzalo Guedes, ka nisur pushimet në Mykonos së bashku me të dashurën e tij, Madalena de Moura Neves, shkruan Albeu.com.

Guedes nuk u grumbullua në Euro 2020 nga Fernando Santos duke mbetur jashtë kombëtares portugeze.

Ndërkohë, e dashura e tij është modele dhe shfaqet mjaft aktive në Instagram, ku nuk mungojnë fotot hot. /albeu.com/

Shtuar 6.07.2021 18:30