Nga Spanja: Për Haaland është një Real, PSG dhe Man City

Sipas raporteve të prestigjozes AS, sulmuesi norvegjez i Borussia Dortmund, Erling Haaland, i cili do të vendosë për të ardhmen e tij në qershor, ka tre zgjedhje: Real Madrid, nëse nuk e realizon marrëveshjen e Mbappes, Paris Saint Germainin dhe Manchester City.

Se cilin ekip do të zgjedhë sulmuesi i momentit këtë ende nuk e dimë, teksa do të duhet të presim fundin e këtij sezoni. /albeu.com/


Shtuar 20.11.2021 15:30