Nga “Camp Nou” te “London Stadium”, 10 impiantet më të bukur në botë (VIDEO)

Tani që më në fund bota po kthehet në normalitet dhe ne mund të kthehemi personalisht brenda stadiumeve sportive.

Le të renditim stadiumet më të mira në videon e përgatitur nga AS. /albeu.com/


Shtuar 7.11.2021 11:03