Newcastle fiksohet me Brozovic, i ofron 7.5 million euro në sezon

Interi javët e fundit po përpiqet të gjejë një marrëveshje për rinovimin e Marcelo Brozovic dhe shenjat për tym të bardhë duken pozitive, por thashethemet që vijnë nga Anglia mund të ndryshojnë kartat.

Sipas raportimeve të The Athletic, në fakt, Newcastle e pronësisë së re arabe do të ishte shumë e interesuar për mesfushorin e Interit dhe do të ishte gati të “çmendej” për të arritur te kroati, i cili kërkon 7.5 milionë euro në sezon për të rinovohet me klubin italian. /albeu.com/


Shtuar 30.11.2021 22:52