Nëse fiton siguron titullin pas 38 vitesh, klubi i njohur shet të gjitha biletat për 26 sekonda

Tifozët e Trabzonspor janë gati për të festuar.

Të shtunën në orën 20:30 skuadra e turke pret Alanyaspor dhe biletat janë zhdukur në vetëm 26 sekonda.

Në rast fitoreje, Trabzonspor do të sigurojë matematikisht sigurimin e titullit të parë pas 38 vitesh pritje, diçka që ishte e logjikshme duke krijuar furi në radhët e tifozëve të saj. /albeu.com/

Shtuar 26.04.2022 09:20