Nëna e djalit të cilit CR7 ia prishi telefonin kërkon të padisë Man United, jo mendon se klubi ia dha numrin e saj Cristianos

Nëna e djalit të cilit iu thye telefoni nga Cristiano Ronaldo synon të padisë Manchester United.

Sarah Kelly tha gjithashtu se do të padiste vetë futbollistin për këtë incident dhe foli edhe për një bisedë telefonike me portugezin.

Duke shpjeguar pse dëshiron të padisë United, gruaja shprehu besimin e saj se ishte klubi që i dha numrin e saj Cristianos. Ajo shtoi se ka kontaktuar policinë, por nuk kanë marrë asnjë masë.

“Ne u ekspozuam si kriminelë, dhe Ronaldo si një viktimë e pafajshme, jeta ime u kthye në ferr. Ai nuk e ndërroi as telefonin e djalit tim”. /albeu.com/