Ndiqeni këtu LIVE ceremoninë e “Topit të Artë 2021” (VIDEO)

Yjet e skenës së futbollit takohen në Paris, në Theatre du Chatelet. Aty do të mësojmë fituesin e ri tëTopit të Artë.

Ndër kandidatët kryesorë janë  Benzema dhe Lewandowski , të cilët mund ta fitojnë këtë trofe për herë të parë.

Nga ana tjetër, kemi Lionel Messin , kandidatin kryesor, i cili do të ngrinte trofeun për të shtatën herë.

Ndiqeni  KËTU  LIVE ceremoninë e Topit të Artë 2021./albeu.com


Shtuar 29.11.2021 20:16