Ndihet dora e Contes, Tottenham afrohet me zonën Champions (VIDEO)

Tottenham vijon rezultatet pozitive me Conten.

Ekipi lodinez ka mposhtur 2-0 në shtëpi Brentdord.

Ndeshja u zhbllokua në minutën e 12 falë një autogoli të Canos në minutën e 12′, ndërsa Son Heung-Min dyfishoi shifrat në minutëne 65′.

Pas 14 javësh dhe me një ndeshje më pak, skuadra e Contes mban vendin e 6 me 22 pikë, vetëm 2 pikë larg zonës Champions. /albeu.com/


Shtuar 2.12.2021 22:23