NATIONS LEAGUE/ Hungaria befason Anglinë (VIDEO)

Në Wolverhampton është duke u zhvilluar ndeshja mes Anglisë dhe Hungarisë e vleshme për grupet e Nations League.

Miqtë kanë arritur të kalojnë në avantazh në minutën e 16 me mesfushorin Sallai, i cili u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë.

Shikoni KETU golin./albeu.com

Shtuar 14.06.2022 21:10