Nations League/ Formacionet zyrtare Skoci-Ukrainë

Nations League rikthehet sot me ndeshjen e vetme të ditës.

Në Glasgow, Skocia do të presë Ukrainën në orën 20:45. Ndeshja pritet të jetë emocionuese dhe interesante me raste dhe gola.

Dy klubet e sotme janë përkatësisht në vendin e parë (Ukraina) dhe të dytë (Skocia). Ukraina ka një gol avarazh interesant, ku ka shënuar 5 dhe ka pësuar një, ndërsa Skocia ka shënuar 6 dhe ka pësuar 4./ h.ll/ albeu.com

Formacionet zyrtare:

 

Shtuar 21.09.2022 20:30