Napoli më në fund siguron fitoren e parë në Europa League (VIDEO)

Napoli ka fitguar 3-0 ndaj Legias në Europa League.

Lorenzo Insigne shënoi golin e parë në minutën e 76-të, ndërsa Victor Osimhen dyfshoi shifrat.

Ndërkohë, golin e 3-të e realizoi Matteo Politano në minutën e 95-të.

Legia kishte fituar dy ndeshjet e para dhe udhëheq në grup me 6 pikë pas tri ndeshjeve, teksa Napoli është i dyti me 4 pikë në Grupin C. /albeu.com/


Shtuar 21.10.2021 23:15