Napoli e pëson nga Spartaku dhe rrezikon kualifikimin (VIDEO)

Napoli është mposhtur 2-1 nga Spartak Moscow në ndeshjen e 5 të Grupit C.

Rusët kapën në befasi italianët me dopietën e sulmuesit Sobolev i cili realizoi në minutat 3′ dhe 28′, ndërsa goli i vetëm i Elmas në minutën e 64 nuk mjaftoi.

Napoli mban vendin e 2 me 7 pikë, por në rast se Legia fiton sot në mbrëmje ndaj Leicester i rrëmben vendin e dytë. /albeu.com/


Shtuar 24.11.2021 18:27