Mourinho kërkon revolucion total, dy emra të mëdhenj për mesfushën e Romës

Roma është duke kërkuar jashtë vendit për të forcuar mesfushën.

Perveç Douglas Luiz, klubi kryeqytetas po shqyrton disa alternativa për mesfushën e Jose Mourinhos.  Sipas “Gazzetta dello Sport”, në mesin e lojtarëve të kualifikuar mund të jetë Saul Niguez, i rikthyer te Atletico Madrid pas huazimit te Chelsea dhe që vlerësohet rreth 25 milionë euro.

Emri tjetër ësthë mesfushori i Bayern Munich, Marcel Sabitzer./ h.ll/albeu.com

Shtuar 18.06.2022 13:08