Mourinho dëshiron Dybalan te Roma

Kohët e fundit është dëgjuar shumë për emrin e Paulo Dimbala.

Kontrata e 28-vjeçarit argjentinas skadon verën e ardhshme dhe Interi është i pari që e shikon atë. Raportet e fundit nga Italia, megjithatë, thonë se Jose Mourinho po shtyn për blerjen e Dybalas te Roma, duke besuar se ai do të përshtatet me ekipin.

Në fakt, publikimi specifik thekson se ambienti i mbyllur i lojtarit e konsideron një lëvizje të mirë për të kaluar Dybala te Romakët dhe zbulon se disa skuadra i janë afruar argjentinasit, si Arsenali, Newcastle, Barcelona, ​​Manchester United, Tottenham.

Mbetet të shihet se çfarë do të zgjedhë mesfushori 28-vjeçar. /albeu.com/

Shtuar 13.05.2022 16:45