Mourinho bën goditjen e bujshme në sulm, gati firma me bomberin italian (FOTO LAJM)

Andrea Belotti pritet të jetë blerja e parë e Jose Mourinhos te Roma.

Klubi kryeqytetas ka marrë sinjalet e duhura dhe pavarësisht se Torino kërkon 30 milionë euro, tratativa mund të mbyllet për 25 milionë euro.

Sepse, pikërisht dëshira e Belotit për të ndryshuar ambient, lëviz edhe të gjithë dinamikën e negociatave e në këtë formë, torinezët janë të detyruar të lëshojnë në pretendimet e tyre, për të mos e humbur më pas futbollistin me parametër zero. /albeu.com/


Shtuar 7.06.2021 18:13