Mos i humbisni: Top 10 golat e Agueros me Manchester City (VIDEO)

Sergio Aguero u zyrtarizua tek Barcelona por ai do të mbetet një legjendë për Man City.

Aguero erdhi te City nga Atletico Madrid në vitin 2011 dhe në 10 vitet e kaluar në klubin anglez ka qenë vendimtar duke realizuar gola të jashtëzakonshëm si dhe duke e ndihmuar skuadrën në të gjitha aspektet.

Më poshtë mund t’i shikoni top-10 golat më të mira të Sergio Agueros me fanellën Manchester City.


Shtuar 7.06.2021 18:36