Mos e humbisni: Shikoni se si Tuchel dhe Conte rrezikojnë përplasjen fizike (VIDEO)

Në fundin e ndeshjes Chelsea-Tottenham teksa Antonio Conte dhe Thomas Tuchel shtrënguan duart pas një sfide të nxehtë, gjermani i kërkoi italianit ta shikonte në sy dhe më pas shikoni se çfarë ndodhi.

Shtuar 14.08.2022 21:42

Tags: ,