Mos e humbisni: Fusha e përmbytur, shikoni si realizohet ky gol (VIDEO)

Ngjarja ka ndodhur gjatë ndeshjes ndërmjet Plymout  dhe Bolton Wanderers, në kuadër të kampionatit Ligue One në Angli.

Në ndeshjen e cila përfundoi 3-0 për vendasit lojtari i Plymouth pas një aksioni të gjatë realizoi me pellgut një gol mjaft të vështirë, raporton La Gazzeta dello Sport. /albeu.com/


Shtuar 22.10.2021 20:31