Moratti: Inter kundër Realit si të barabartë

Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti ka folur për zikaltërit që do të përballen me Real Madridin në Champions League këtë mbrëmje.

Këto janë fjalët e tij të raportuara nga Sky Sport : “Të gjithë besojmë se Interi mund ta bëjë këtë kundër Realit, ata do të mund të përballen me Blancos si të barabartë, ndoshta edhe më mirë.

Nuk jam i befasuar nga Inzaghi, ai është i mirë dhe unë jam shumë i lumtur. Mourinho? Vështirësi normale, ai gjithsesi mbetet gjithmonë i mirë”./h.ll/albeu.com

 


Shtuar 7.12.2021 16:47