Monza negocion me një super sulmues

Monza aspiron të jetë një nga më të mëdhenjtë në Itali në vitet e ardhshme dhe pikërisht Berlusconit dëshiron të fillojë të japë fryte. Drejtimi sportiv punon në disa operacione dhe një nga emrat që do të kishin në tavolinë është ai i Borja Mayoral.

Futbollisti është i huazuar deri më 30 qershor te Getafe dhe automatikisht do të rikthehet te Real Madrid.

Nga Monza pritet të kontaktojnë Real Madridin dhe ndonëse ende nuk ka një propozim të prerë, nuk përjashtohet mundësia që zbarkimi i Mayoral të nxitohet në të ardhmen e afërt. /albeu.com/

Borja Mayoral: "I still dream of playing for Real Madrid." — RomaPress.net

Shtuar 24.06.2022 15:45